Poczytaj opinie
tworzenie stron www opole chopek

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW...

Poniżej przedstawiamy AUTENTYCZNE opinie na temat współpracy z nami.

Wystawiając je nasi Klienci podpisują się pod nimi imieniem i nazwiskiem oraz często publikują swoje zdjęcie.

Dodatkowo opinie zostały zweryfikowane przez Google.

Szymon Józwa
Szymon Józwa
2021-04-15
Bardzo polecam. Sprawna współpraca. Pan Robert od lat koordynuje działanie mojej strony. Nigdy nie było problemów.
Ania von Halek
Ania von Halek
2021-03-17
Współpraca z Agencją przebiega wzorcowo. Szybka realizacja oraz wysoka jakość oferowanych usług. POLECAM 🙂
Karolina Syga
Karolina Syga
2021-03-17
Bardzo cenię sobie współpracę z p. Robertem. Komunikacja przebiega szybko i sprawnie. Warto podkreślić, że p. Robert nie tylko realizuje prośby klienata_ek, ale również pomaga w opracowaniu koncepcji i proponuje ciekawe rozwiązania. Gorąco polecam!
adam ros
adam ros
2021-03-07
Rewelacja!!! W dzisiejszych czasach ciężko spotkać tak rzetelną firmę. Profesjonalny kontakt i podejście do klienta, błyskawiczna reakcja na wszelkie uwagi i zmiany koncepcji, ogromna wiedza i doświadczenie, merytoryczne podpowiedzi i uwagi, niewygórowana cena do świadczonych na tak wysokim poziomie usług. POLECAM
Adrian
Adrian
2021-03-02
Profesjonalne podejście do klienta i w dodatku fachowo wykonany projekt za rozsądną cenę .... gorąco polecam usługi tej firmy
Piotr Pajer
Piotr Pajer
2021-02-25
Po pierwsze- niewygórowana cena, po drugie- bardzo sprawna obsługa, po trzecie- szybka i konkretna reakcja na moje "widzi misię". Kontakt z Panem Robertem zaliczam do bardzo udanych, nie musiałem długo czekać na odpowiedzi, wymiana maili była bardzo szybka, a praca którą wykonał bez zastrzeżeń. Szczerze polecam.
Fatima Suleiman
Fatima Suleiman
2021-02-03
Pan Robert ma bardzo profesjonalne podejście. Kieruje się wskazówkami oraz wizją klienta, ma również własne, ciekawe pomysły na realizację projektu. Takie połączenie daje satysfakcjonujący efekt. Kontakt jest szybki i sprawny. Jak najbardziej polecam współpracę!
Mateusz
Mateusz
2021-01-23
Polecam 🙂 Strona zakupiona na aukcji WOŚP - tu duży plus za angażowanie się w tak zacną inicjatywę. Strona www stworzona profesjonalnie , szybkie reakcje na wszelkie pytania i uwagi. Firma reklamuje się jako "tworzenie stron www Opole" - ja jestem przykładem, że odległość ponad 370 km wcale nie jest przeszkodą ( w 100 % wystarczył kontakt mailowy) Także zachęcam zainteresowanych dobrej jakości strony www z całej Polski 🙂
Ewa Krawczyk
Ewa Krawczyk
2020-12-10
Wspaniała firma. Praca z nimi to przyjemność. Przedstawiłem Im moją koncepcję strony. Cel projektu. Za 2 dni miałam projekt strony. Miałam kilka poprawek. Przekazałem swoje materiały redakcyjne i w 5 dni otrzymałam swoją stronę marzeń. DZIĘKUJĘ WAM. POLECAM TĘ FIRMĘ.
Julia Kamola
Julia Kamola
2020-11-23
POLECAM!! Bardzo szybkie wykonanie i super jakość. Strona zrobiona rewelacyjnie, dużo rad dostaliśmy właśnie od nich. Dużym plusem też jest to że zawsze mamy z firmą kontakt i szybką reakcje) Polecam jak najbardziej!